|
Yardım
   ANNEBEBEK MAĞAZALARI
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Kategori
 
 Tırnak Bakımı [8]
 Cilt Bakımı [24]
 Yerli Film [1]
 Güneş Gözlükleri [12]
 Diğer [14]
 Bebek Odası Mobilya ve Dekorasyon [22]
 Çocuk Kıyafetleri [4]
 Deterjanlar [11]
 Bebe Gıda [22]
 Müzik ve Video [23]
 
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
5 based on 4619 reviews
Yatak Puset Oyuncakları 19
Yatak Puset Oyuncakları 19 (Ürün Kodu: 255365)

GENEL ÖZELLİKLER


* Birden Fazla Duyu Deneyimi
* Işık ve Hareket Senfonisi Dönencesi görme ve işitmeyi uyarır ve geliştirir. Dört büyüleyici hareketiyle bebeğin bir cisme odaklanmasına ve onu gözleriyle takip etmesine yardımcı olur. Tekrarlanan dairesel hareket ve diğer inen, çıkan, dönen değişken cisimlerin birleşimi bebeğin dikkatini korur ve gözlemi harekete geçirir. Buna ilaveten, ortadaki renkli sıvıların ışıklı veya ışıksız, değişken hareketleri görsel deneyimi zenginleştirir. Üç değişik klasik müzik bestesi, işitmeyi uyarır ve geliştirir, bebeği müzik dünyasına yakınlaştırır ve müzikal yeteneklerini geliştirir. Müzik ve görsel uyarıcılar, aynı zamanda bu iki duyunun koordinasyonunu da geliştirir.
7 ELEMENT SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ
* İnce Motor Becerileri
Işık ve Hareket Senfonisi Dönencesi bebeğin göz kaslarının gelişimine katkıda bulunur. Küçük bebekler, zayıf göz kasları ve sınırlı görmeleri nedeniyle cisimleri izlemekte zorlanırlar. Bu nedenle, yavaş hareket eden cisimler, göz kaslarının kuvvetlendirilmesine katkıda bulunurken, bebekleri gözleriyle takip etmeye teşvik eder.
* Algılama
Görsel uyarıcılar kat kat tasarlanmışlardır – hayvanların yanında bulunan toplar, onların üzerinde renkli koniler ve renkli likit şekilli çark. Bebeğin görüşü gelişirken, yanlarla birlikte yukarı ve aşağı katları keşfetmeye başlar. Bu uzaysal algılamasını ve boşlukta cisimleri algılamasını ve organize etmesini geliştirir.
* Etki tepki: Müzik kutusunun dört düğmesi vardır ve bebeğinizi düğmelere basmaya teşvik ederek (etki) değişik müzikal karşılıklar (tepki) almaya yönelik bir müzik aktivitesi merkezi olarak kullanılabilir.
* Nesne Devamlılığı
Beşinci ayından itibaren bebeğiniz, görme alanı içindeki cisimlerin kaybolup yeniden belirdiğinin farkına varacaktır. Bunun sonucunda, belirli bir sırayla ortaya çıkan, kaybolan, yeniden görünen cisimler meydana çıkma egzersizine ve keşfetmeye katkıda bulunurlar.
* Duygusal Zeka EQ
Bebeğin sakinleşmesi, en azından ilk başlarda, dışarıdan bir yardıma bağlıdır. Mobil, bebeği yumuşatan bir sakinlestirici uyarıcıdır. Müzik ve hareket kombinasyonu, bebek için sabit, tanıdık ve dostça bir unsura dönüşür.
* Dil ve Iletişim
Müzik dinlemek bebeklerde dil gelişimine katkıda bulunur. Müzik ve dil cümleler oluşturan bir seri seslerden olusur.İlk örnekte cümleler müzikal, ikincisinde sözellerdir. İki örnekte de beyin ses serilerini kapar, onları organize eder ve onlara anlam verir.
* AYLARA GÖRE KULLANIM ÖZELLİKLERİ
* 0-1 ay
Işık ve Hareket Senfonisi Dönencesi bebeğinizin işitme duyusunu geliştirir ve bebekler için özel seçilmiş klasik müzikle bebeğinizi sakinlestirir. Ilk 3-4 ayında bebeğiniz yanlara bakar. Boyun kasları zayıf olduğu için ileriye bakamaz. Bu nedenle, bu aşamada mobilin tüm parcalarını birlestirmek gereksizdir, sadece müzik kutusunu çalmak yeterlidir. Bununla birlikte, mobilin diğer parcaları üçüncü haftadan itibaren birleştirilmelidir. Yukarısındaki hareket, bebeği, görmek icin başını güçlendirmeye teşvik eder.
* 1-3 ay
Bebeğiniz yukarı bakar ve yukarısında hareket eden cisimlere bakmaktan ve onları gözleriyle takip etmekten keyif alır, böylece görüşünü geliştirir ve göz kaslarını güçlendirir. Gelişen görüşü mobil unsurlarının daha fazlasını keşfetmesini sağlar. Klasik müzik, dinlemesi icin bebeği uyarır ve işitme duyusunu geliştirir.
* 3-5 ay
Işık ve Müzik Senfonisi Dönencesi derin algılamayı geliştirir, bir diğer deyişle bebeğin gözleri üç boyutlu algıyı sağlayacak şekilde koordine olur ve onun ceşitli mesafeleri görmesini sağlar. Şimdi bebeğiniz, büyüleyici ve değisken görsel deneyim meydana getiren renkli suyu ilgiyle izleyerek tüm mobilin keyfini çıkarır. Cisimlerin dikey (yukarıdan aşağıya) ve yatay (yanlarda) düzlemlerde uzaysal olarak nasıl dizildiğini görerek, düşen boncukları keşfedecek ve büyüleyici hareketleri takip edebilecektir. Gelişen hafızası değişik cisimleri tanımasına ve onlardan keyif almaya devam etmesine olanak tanır.
* 6+ ay
Şimdi mobili kaldırabilir, müzik kutusunu bebeğiniz için müzikal aktivite merkezi olarak kullanmak üzere bırakabilirsiniz. Bu aşamada, bebeğiniz etrafındaki dünyayı deneme yanılma yoluyla öğrenmektedir. Bebeğiniz cisimleri aktive etmenin keyfini çıkarır, hareketleri arasındaki bağı ve hareketinin neden olduğu etkiyi keşfeder. Böylece, yatağındayken veya otururken, müzik kutusunu aktive eden düğmelere basar, onu calıştırmayı, parcaları değiştirmeyi, hatta muzik kutusunu kapatmayı öğrenirken, parmaklarının kontrolunu gelistirir. (ince hareket becerileri)
* Ozellikler
20Dakika kesintisiz muzik ve dogal sesler: Bach, Mozart ve Debussy
Renkli sıvı sekil efekti
Ses/Sessiz kontrolu
Hoş gece ışığı
Hayvanları sevdirme teması
4 yönlü hareket eden şekiller bebeğin bakışı cizgisini açılar
Dönen kol bir yandan diğerine kolayca hareket eder
Ayarlanabilen güvenlik kayışı bir çok çocuk karyolası raylarına uygundur
Daha fazla bilgi istiyorum >>
 
  Kargo ücretini alıcı öder
  Kargolama süresi: 5 gün.
118 TL
Ayrıca 11,20 TL'den başlayan taksitli seçenekler için tıklayın.
İlgili Ürünler
Jilong Neon Fashion Pool ..
Aslancık Ailesi-Temizlik ..
Garfield Güçleniyor
İletişim Bilgileri
Adres : Masko mobilyacılar sitesi 7/A sok. no:32 İkitelli / İstanbul
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel:
İş Tel: 212 6752725
Fax:

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net