|
Yardım
   ANNEBEBEK MAĞAZALARI
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Kategori
 
 Bilgisayar Masaları [5]
 Bebe Araba Koltukları [12]
 Bebe Gıda [22]
 Bebek Bakımı, Mobilya ve Dekor [9]
 Ev Sağlık Bakım Ekipmanı [18]
 Portatif Yürüteçler ve Taşıyıcılar [40]
 Tırnak Bakımı [8]
 Diğer [1]
 Güneş Gözlükleri [12]
 Bebek Odası Mobilya ve Dekorasyon [22]
 
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
5 based on 4619 reviews
Bebek Zeka Gelişimi Oyuncakları 15
Bebek Zeka Gelişimi Oyuncakları 15 (Ürün Kodu: 255575)

GENEL ÖZELLİKLER
* Cok algılamalı oyun deneyimi
Yuzen Kurbaga™ Banyo Arkadaşı, dönen yıldız ve kabarcıklar gibi çesitli ilgi çekici yollarla duyuları uyarır. Ilave olarak, kırışık dokunuşlu ayak ve yuvarlak boncuklar isitsel uyarım sağlarken, kumaş, plastik parçalar ve çıkıntılı dügmeler de ilgi çekici dokunsal uyarım sunar.
* İnce Motor Becerilerini Geliştirme
Yüzen Kurbaga™ Banyo Arkadaşı, esas olarak bebeği ellerini ve parmaklarını çesitli şekillerde kullanarak yeni aktiviteler keşfetmeye davet eden bir mini aktivite merkezidir: itme, çevirme, kürek ve süzgeçli “elleri” suyla doldurup kurbaganın kafasına dökme ve daha sonra elleri tekrar kendi yerlerine takma. Bu, gelişmiş bir el-göz koordinasyonu gerektirir.
* Nesne devamlılığı
Küçük yunus, sürekli olarak belirip kaybolur ve tüpün arkasına saklanır. Bebek mavi dügmeye bastıgında tüp ve yunus döner. Dolayısıyla bebek, yunusun belirmesini ve gözden kaybolmasını kontrol eder.
* Algılama Becerileri
Yüzen Kurbaga™ Banyo Arkadaşı, bebeğin kavrama yeteneklerini geliştirmesine çesitli şekillerde katkıda bulunur. Bebeğin neden ve sonuç kavramını anlamasına yardım eder. Aynı zamanda, bebeğe suyu ve suyun özelliklerini, gözlerin hareket etmesine nasıl neden oldugunu, Yüzen Kurbağa™ doldugunda balıgın nasıl hareket etmeye başladıgını ve suyun süzgeçli doldurma kepçesinin (el) deliklerinden nasıl aktıgını ve deliksiz doldurma kepçesinde (el) nasıl kaldıgını ögretir.
* 9-18 ay
Yüzen Kurbağa™ Banyo Arkadaşı, neden ve sonuç ilişkisi ve suyun essiz özelliklerinin temel bilgileri gibi birkaç kavrama sürecinin geliştirilmesine yardım eden aktiviteler sunar. Örnegin, kurbaga suyla dolduruldugunda ne olur? Aynı zamanda, ince hareket kas becerilerinin ve göz-el koordinasyonunun geliştirilmesine yardım eder. Bebek düğmelere basıp çesitli parçaların dondugunu gördükçe ve doldurma kepçesiyle Yüzen Kurbaga™’ suyla doldurdukça suyu görür, isitir, hisseder ve böylece bu duyuları daha hızlı gelişir.
* 18 ay+
Banyodaki bir bebek, laboratuardaki bilim adamı gibidir. Her yerde keşfedilecek şeyler vardır. Yüzen Kurbaga™’? doldurur, tekrar doldurur ve bir aktivitenin su üzerindeki çesitli etkilerini keşfeder. Küregi doldurur ve suyu kendi gövdesi üzerine boşaltarak akan suyu görür ve hisseder.
Özellikler
Sökülebilir su kepçesi ve süzgeç
Neden ve sonuc ilişkili basma düğmeleri
Dökme emzigi
Dönen yıldız
Dönen yunus
Yuvarlak boncuklar
Itmeyle uyarılan girdap etkisi
Sallanan yüz ve yüzen balık
Oynayan gözler
Kolay boşaltma için dönen emme kapları
* OYNAMA İPUCLARI
9-18 ay
Farklı parçaları işaret ederek gösterin ve isimlerini yüksek sesle söyleyin. “Eller ayakların üzerinde” veya “”ayaklar gövdenin altında” gibi uzaysal kavramları güçlendiren kelimeler kullanmayı deneyin.
•Bebeginizin Yüzen Kurbaga™’ suyla tekrar tekrar doldurmasına yardım edin. Bunu kendi basına nasıll yapacagını gösterin.
18 ay+
Zaman zaman oyun olanaklarını genişletin. Sıcak ve soguk, güçlü ve zayıf akış, dolu ve bos gibi yeni kavramları tanıtarak bebeğinizin dikkatini suyun özelliklerine yöneltin. Suyun Yüzen Kurbaga’ın gövdesine nasıl girdigini ve yıldız ve yunusun etrafını ve diğer parçaları nasıl doldurduğunu ve bunları dondurdugunu açıklayın.
Daha fazla bilgi istiyorum >>
 
  Kargo ücretini alıcı öder
  Kargolama süresi: 5 gün.
44 TL
Ayrıca 4,17 TL'den başlayan taksitli seçenekler için tıklayın.
İlgili Ürünler
Kanguru
Sağ ve Sol Eller Kitabı
Palmer's Butter Formula B..
İletişim Bilgileri
Adres : Masko mobilyacılar sitesi 7/A sok. no:32 İkitelli / İstanbul
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel:
İş Tel: 212 6752725
Fax:

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net