|
Yardım
   ANNEBEBEK MAĞAZALARI
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Kategori
 
 Ev Sağlık Bakım Ekipmanı [18]
 Masaj Aletleri [1]
 Bebe Bezleri [2]
 Cilt Bakımı [24]
 Diğer [1]
 Tırnak Bakımı [8]
 Su Isıtıcı [1]
 Sabunlar [12]
 Güneş Gözlükleri [12]
 Elektronik Kitaplar [7]
 
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
Ürünlerimiz / Kitaplar
Ürün Sayısı: 84
Galeri olarak göster Liste olarak göster Ürün listele
 
Akıllı İpler - İlişkilendi..
Akıllı İpler - İlişkilendi..
Akıllı İpler - İlişkilendirme Eğitici Kartlar * Çocuğunuz günlük hayatta pek çok eşya araç ve gereçle karşılaşıyor, pek çok olaya tanık oluyor. * Merakının sebebi ise bunlar arasındaki süregelen ilişki. * Akıllı İpler/İlişkilendirme çocuğunuza merak ettiklerinden daha fazlasını öğretecek. * Akıllı İpler ..

 

Akıllı İpler-Şekiller Eğit..
Akıllı İpler-Şekiller Eğit..
Akıllı İpler-Şekiller Eğitici Kartlar * Çocuğunuzun şu anda en fazla ilgisini çeken konulardan biri de şekiller. * Etrafında gördüğü her nesnenin ne olduğunu anlamaya ve öğrenmeye çalışıyor. * Akıllı İpler/Şekiller çocuğunuza merak ettiklerinden daha fazlasını öğretecek * Akıllı İpler 3-5 yaş aralığındaki..

 

Garfield Güçleniyor - Kita..
Garfield Güçleniyor - Kita..
Garfield Güçleniyor - Kitap Güloğlu Yayıncılık tarafından küçük okurların beğenisine sunulan seride yaramaz Garfield yine komik ve eğlenceli maceraları ile güldürüyor. arka kapak sunumu; Jon'un son kız arkadaşına sataşan, Odie'yi yemek masasından kovan ve tüm hamburgerleri mideye indiren bu yusyuvarlak kedinin..

 

Garfield Pişiriyor - Kitap
Garfield Pişiriyor - Kitap
Garfield Pişiriyor Komik ve eğlenceli 210 maceranın yer aldığı Garfield Pişiriyor karikatür kitabı Güloğlu Yayıncılık tarafından küçük okurların beğenisine sunuluyor. Arka kapak sunumu; Garfield geri döndü ve tam yeme modunda! Bu yeni karikatür kitabında, afacan kedimiz kekleri aşırıyor, abur cuburlara dal..

 

Garfield Dünyası Renkleniy..
Garfield Dünyası Renkleniy..
Garfield Dünyası Renkleniyor Garfield serisinden boyama ve aktivite kitabı 35 adet çıkartma hediyeli bu boyama kitabında, boyadığın resimleri delikli yırtma yerlerinden kopartarak ilk Garfield resim sergini açabilirsin. Arka Kapak sunumu; O sevimli, o yaramaz, o evinizin neşesi afacan kedisi... Garfie..

 

Çocuklar İçin 11 Klasik Ma..
Çocuklar İçin 11 Klasik Ma..
Çocuklar İçin 11 Klasik Masal * Klasik masalları tüm çocuklar bilir ve severek okur. * Net Yayınları çocuklar için en bilinen ve sevilen masallları bu iki ciltlik klasik masallar dizisinde toplamış. * Çocuk edebiyatının bu en bilinen masallarının çoğu 19. yüzyılın başında Andersen ve Grimm kardeşler tarafın..

 

Çocuklar İçin 6 Klasik Mas..
Çocuklar İçin 6 Klasik Mas..
Çocuklar İçin 6 Klasik Masal * Boyut: 30-23 cm. * Sayfa; 144 sayfa * Kapak; Kalın yumuşak karton kapak * İç sayfalar; Renkli kuşe kağıt * Resimleyen; Studıo Cernuschı * Çocuklar için 6 klasik Masal kitabının içindeki masallar: Pamuk Prenses, Kırmızı Başlıklı Kız, Üç Küçük Domuz, Çirkin Ördek Yavrus..

 

Çocuklar İçin 2 Minik Masa..
Çocuklar İçin 2 Minik Masa..
Çocuklar İçin 2 Minik Masal * Boyut: 13,5-13,5 cm * Sayfa: 44 renkli karton sayfa * Kapak; Kalın yumuşak karton kapak * Çocuklar için tasarlanmış, kolay taşımalı ve kullanımlı masal kitapları. * Her bir kitapta iki adet masal bulunur. * Renkli ve detaylı resimler çocuğun görsel hafızasını ve hayalg..

 

Çocuklar İçin Klasik Masal..
Çocuklar İçin Klasik Masal..
Çocuklar İçin Klasik Masallar * Okuma becerileri geliştikçe çocukların kitaplara olan ilgisi artar. İşte bu dönemde anne babaların çocuklarına bol bol kitap sunmaları önemlidir.Ünlü Klasik Masallar her gün yeni yeni sözcükler öğrenmekte olan çocuklar için idealdir.Ünlü klasik metinlerden yola çıkılarak yapılan uy..

 

Söğütlükte Rüzgar - Kitap
Söğütlükte Rüzgar - Kitap
Söğütlükte Rüzgar

 

Tarihöncesine Yolculuk - K..
Tarihöncesine Yolculuk - K..
Tarihöncesine Yolculuk

 

Su Bebekleri - Kitap
Su Bebekleri - Kitap
Su Bebekleri

 

Garfield Büyük Ziyafet - K..
Garfield Büyük Ziyafet - K..
Garfield Büyük Ziyafet Garfield Büyük Ziyafet hikaye kitabı renkli ve büyük resimleri ile dikkat çekiyor. Arka sayfa sunumu; Garfield ve Odi şehrin en lüks lokantası "Bol Kepçe"de spor yapmaya karar veriyor. Ekmek bilardosu, bisküvilerle top, ve et hokeyi, Şef Garson Pierre'nin kocaman kelebek ağıyla iki k..

 

Tombik Arkadaşlarıyla Eğle..
Tombik Arkadaşlarıyla Eğle..
Tombik Arkadaşlarıyla Eğleniyor * Kitabın Boyutu; 18-22 cm * Sayfa Sayısı;18 sayfa * Karton kapak ve karton sayfalar * Hayvanlar alemi geçek resimleriyle tanıtılmıştır.

 

Müzikli Yapbozlu Masallar ..
Müzikli Yapbozlu Masallar ..
Müzikli Yapbozlu Masallar * Yapbozlu Müzikli Masallar kitapları 4 farklı masaldan oluşan bir seri * Çirkin Ördek Yavrusu * Bremen Mızıkacıları * Pinokyo * Kurt ve 7 Keçi Yavrusu * Kitabın 6 kalın sayfası bulunuyor. sayfaların bir tarafında hikaye anlatılırken, bir tarafında da 12 parçalık yapbozu v..

 

Garfield Büyük Yarış - Kit..
Garfield Büyük Yarış - Kit..
Garfield Büyük Yarış Garfield Büyük Yarış hikaye kitabı renkli resimleri ve büyük yazılarıyla küçüklerin severek okuyacakları bir hikaye kitabı. Arka kapak tanıtımı; Garfield, Jon ile gittiği Hawai'de büyük bir yarışa katılır. Tabi böyle bir şey yapmasının nedeni yarışmada verilen büyük ödüldür. Garfield z..

 

Garfield Çizgi Oyunları - ..
Garfield Çizgi Oyunları - ..
Garfield Çizgi Oyunları (4-6 yaş) Garfield Çizgi Oyunları Garfield Okul Öncesi Serisinin bir parçası. 4-6 yaş çocuklar için tasarlanmıştır. Bu kitap çocuklara kalem tutma ve çizgi becerilerini kazandırmayı hedefliyor. Noktaları birleştirme, resim tamamlama, labirent çözmeyeyönelik bir çok eğlenceli ve eğiti..

 

Garfield Düşünme Beceriler..
Garfield Düşünme Beceriler..
Garfield Düşünme Becerileri (4-6 yaş) * 4-6yaş için uygundur. * Garfield Düşünme Becerileri kitabı çocukların, mantıklı düşünme becerisi kazanmasına yardımcı olacak kavramlarla tanıştırıyor. * Sayma becerisi, eksik tamamlama, şekil ve rakam sıralama, eşleştirme, benzerlik ve farklılıkları ayırt edebilme ile i..

 

Garfield Matematiğe Hazırl..
Garfield Matematiğe Hazırl..
Garfield Matematiğe Hazırlık (4-6 yaş) * 4-6 yaş çocuklar için uygundur. * Garfield Matematiğe Hazırlık Kitabı ile çocuklar matematik kavramları ile tanışıyor. * Rakamlar, sayma, sıralama, toplama, çıkarma ve değer biçme ile ilgili birçok eğelenceli ve eğitici aktivite kitap içinde yer alıyor. * Çocuklar b..

 

Garfield Sesler - Kitap
Garfield Sesler - Kitap
Garfield Sesler(4-6 yaş) * 4-6 yaş arası çocuklar için uygudur. * Garfield Sesler kitabı çocukları seslerin sihirli dünyası ile tanıştırıyor. * Çevremizde duyduğumuz sesleri ve kelimelerin seslerini ayırt etme, aynı sesle başlayan kelimeleri ve aynı sesle biten kelimeleri bulma ile ilgili birçok eğlenceli v..

 

Sayfa 1 2 3 4 5
İletişim Bilgileri
Adres : Masko mobilyacılar sitesi 7/A sok. no:32 İkitelli / İstanbul
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel:
İş Tel: 212 6752725
Fax:

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net