|
Yardım
   Oruç Köksal
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Kategori
 
 Kulaklıklar [14]
 Dijital Fotoğraf [6]
 Kulaklık ve Hoparlör [36]
 Lithiyum Pilleri, Nikel Hidrid Piller, Cep Telefonu Pilleri [1]
 IC Kart [3]
 Donanımlar ve Ekipmanlar [1]
 Yeni Ürün [1]
 Dijital Fotoğraf Makinaları [45]
 Dijital Ürün Şarj Aletleri [43]
 Multimedia Hoparlörler [1]
 
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
5 based on 4619 reviews
Canon PowerShot A 2000 ıs
Canon PowerShot A 2000 ıs (Ürün Kodu: 64224)
Marka / Firma Balkan Elektronik

GENEL ÖZELLİKLER

Canon PowerShot A2000 IS fotoğraf makinesi
Canon PowerShot A2000 IS dijital fotoğraf makinesi pek çok olanaklar sunan bir model. Manuel çekim olanakları konusunda bu ifade geçerli olmamakla beraber cihazın kullanım kolaylığı sunan özellikleri ve kullanıcı dostu yapısı bu ifadeyi haklı kılıyor. Kameranın pek çok otomatik görüntü çözümü ve kullanışlı hazır çekim senaryoları fotoğrafseverlerin hayatını çok daha rahat bir hale getiriyor. Cihaz, özellikle Easy Mode (Kolay) çekim modu ile, bas-çek türü şipşak fotoğraf çekmeyi seven kullanıcıların beğenisini çekecek bir model. Ve, A2000 IS fotoğraf makinesi, aynı nedenlerden ötürü, yaratıcı çekimler yapmayı seven fotoğrafçılar açısından daha az cazip bir model.

Canon PowerShot A2000IS görüntü kalitesi
Kabul edilemez bir yan etkisi olmasına rağmen cihazın kullanım kolaylığı kullanıcı açısından çekici bir nokta. Flaş ile bir fotoğraf çektikten sonra dâhili flaşın tekrar şarj olması ve diğer resmin çekilebilmesi için kullanıcının sabrının sınırlarını zorlayacak uzunlukta bir süre geçmesi gerekiyor. Örneğin eğer bir iç mekânda çocukların hoş bir pozunu fotoğraflamaya hazırlanmış durumdaysanız flaş kendini yeterince hızlı şarj edemediğinden dolayı bu çekimi kaçırmak durumunda kalıyorsunuz ve bu etki insanı hüsrana uğratıyor. Bu tür çekimlerde flaşı devreden çıkararak sadece yüksek ISO değerine güvenmeyi de öneremiyoruz. 10 megapiksele yükseltilmiş olan çözünürlük çekim sonrası kırpma işlemlerine ve geniş ebatlı baskılara olanak tanımakla beraber aynı zamanda daha yüksek oranda noise oluşmasına da neden oluyor. Ve bu noise etkisi ISO 800 değerinden itibaren açıkça görülmeye başlıyor. Fotoğraf makinesinin güçlü işleyen noise giderme fonksiyonu ISO 400 değerinde detayların kaybolmasına neden oluyor.

Canon A2000 IS kamera ve renk sunumu
Canon PowerShot A2000 IS kompakt fotoğraf makinesinin renk sunumu tutarlı ve iyi bir seviyede. Canlı ve neredeyse hiç aşırı sıcağa kaçmayan renkler doğal görünüyor. Süper bir performans sergileyen beyaz dengesi iç mekân çekimlerindeki akkor ışık sorunlarının üstesinden gelebiliyor. Etkili bir şekilde işlev gören görüntü sabitleyici, kameranın normal ışık koşullarında yüksek ISO değerlerini hemen kullanmak zorunda kalmamasını sağlayarak oldukça dikkat çekiyor.

Canon PowerShot A2000 IS inceleme sonucu
Canon PowerShot A2000 IS fotoğraf makinesi mükemmel bir model olmayabilir ama bu kamerayla fotoğraf çekmek bizim çok hoşumuza gitti. Kameranın tüm fonksiyonları mantıklı şekilde konumlandırılmış ve arka yüzdeki geniş ekran çekimi yapılan nesnenin tanımlanmasını kolaylaştırıyor. Kameranın manuel çekim ayarlarının ortadan kalkmış olması ise yaratıcı çekimler yapan fotoğrafçılar açısından üzücü çünkü PowerShot A serisi makineleri kendine özgü kılan şey bu özellikleriydi. Öte yandan, bu durumun beraberinde getirdiği basitlik ve sadelik de kendine özgü avantajlara sahip. Yüksek ISO değerlerindeki görüntülerin kalitesi hakkında eleştirilere ve flaşlı çekimlerde sabretmeye ihtiyaç durulmasına rağmen Canon’un yeni modeli Canon PowerShot A2000 IS ile yöneldiği yeni rota için genel olarak başarılı denebilir. Görüntü kalitesine biraz daha odaklanıldığında Canon’un şimdiden dikkat çekici yeni bir modelle vitrine çıkacağı söylenebilir.
Daha fazla bilgi istiyorum >>
 

  Kargolama süresi: 2 gün.
530 TL
Ayrıca 50,28 TL'den başlayan taksitli seçenekler için tıklayın.
İlgili Ürünler
Duracell 2650 mAH AA-Kale..
Sony ED 12 Kulaklık Orjin..
Philips SHN2500-Kulaklık
İletişim Bilgileri
Adres : Selanik cd.No: 6 Kızılay / Ankara / Ankara
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel: 535 2548989
İş Tel: 312 4357616
Fax:

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net