|
Yardım
   Ealbeni Online Ticaret Mağazası
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Kategori
 
 Top [8]
 Çocuk Oyuncakları [125]
 Evcil Hayvan ve Bakım Ürünleri [231]
 Yazıcılar ve Scannerler [37]
 Çocuk Elbiseleri [12]
 Gecelikler ve Pijamalar [7]
 Elektronik Ürünler [1]
 Diğer [14]
 Plastik Oyuncaklar [63]
 Hediyelikler ve El Sanatı Acenteleri [4]
 
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
Ürünlerimiz
Ürün Sayısı: 4713
Galeri olarak göster Liste olarak göster Ürün listele
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trixie Çift Taraflı Telli Tarama Fırçası 17 cm <FONT class=genel_yazi>Köpekler için, 17 x 10 cm ebatlarında, bir yüzeyi kolay taramayı sağlayan tel fırça, diğer tarafı ise tüyleri düzleştirmeyi ve ölü tüylerin toplanmasını sağlayan kıl fırça olan çift taraflı tarama fırçası.</FONT>  

 

Trixie Çift Taraflı Ahşap Tarama Fırçası 23 cm <FONT class=genel_yazi>Kısa ve orta uzunlukta tüylere sahip köpekler için 23 x 6,5 cm ebatlarında tel ve kıl fırça yüzeyli, iki fonksiyonlu fırçadır. Telli yüzeyi taramak ve karışan tüyleri açmak, kıl fırça yüzeyi ise ölü tüyleri toplamak ve düzenli görünüm kazandırm..

 

Trixie Telli Tarama Fırçası 14 cm <FONT class=genel_yazi>Köpekler için, 7 cm uzunluğunda plastik kıl temizleme tarağı bulunan, 12 x 6 cm ebatlarında ince&nbsp;tellerle kaplı&nbsp;tarama yüzeyi olan, ölü tüylerin toplanmasını sağlayan, tahta saplı tarama fırçası.<BR><BR></FONT>* Sipariş ettiğiniz ..

 

Trixie Telli Tarama Fırçası 16,5 cm <FONT class=genel_yazi>12 x 16,5 cm ebatlarında, orta uzunlukta tüy yapısına sahip köpekler için, temizleme tarağı bulunan, sert plastik saplı, ithal tarama fırçası.</FONT> Trixie Trixie Telli Tarama Fırçası 16,5 cm  

 

Trixie Ayarlı Tarak 21 cm <FONT class=genel_yazi>Köpekler için, iki farklı uzunluğu olan uçları ile tüy açıcı, toplayıcı özelliği olan, bu sayede hem ölü tüylerin toplanmasını hemde kıtıkların açılmasını sağlayan, özellikle çift katlı tüy yapısı olan ve&nbsp;uzun tüylü ırklar için&nbsp;tarak.</FONT> &n..

 

FurMaster Ice Pro 66 Tüy Toplama Tarağı 

 

Dr. Sacchi Deri Kemik Biftekli 90-100 gr (2li Paket) Orta boy ırklarda, yavru ve yetişkinler için, kemirme ihtiyacını giderirken, eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabileceği, diş ve çene yapısını güçlendiren, tartar plaklarının birikmesini önleyerek ağız sağlığının korunmasına yardımcı, yenilebilir, 13,5 cm uzunluğ..

 

Dr. Sacchi Düğümlü Kemik 30-35 gr (5li Paket) Küçük ve orta boy ırk yavru ve yetişkinler için, kemirme ihtiyacını giderirken, eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabileceği, diş ve çene yapısını güçlendiren, tartar plaklarının birikmesini önleyerek ağız sağlığının korunmasına yardımcı, yenilebilir, 13 cm uzunluğunda, ..

 

Dr. Sacchi Deri Ayakkabı 8 cm (5li Paket) Küçük boy ırk yavrular için, kemirme ihtiyacını giderirken, eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabileceği, diş ve çene yapısını güçlendiren, diş değişimini hızlandıran, tartar plaklarının birikmesini önleyerek ağız sağlığının korunmasına yardımcı, yenilebilir, 8 cm uzunluğunda..

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 İleri
İletişim Bilgileri
Adres : m.kemal cad. no:72/a bornova / İzmir
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel:
İş Tel: 232 3740036
Fax:

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net