|
Yardım
   OMA Tekstil Makina Kauçuk Plastik Sanayi ve Tic.Ltd.Şti
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Kategori
 
 Kauçuk Silindirler [5]
 Kauçuk Acenteleri [1]
 
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
5 based on 4619 reviews
Oma Kauçuk
Oma Kauçuk (Ürün Kodu: 102405)

GENEL ÖZELLİKLER
OMA Tekstil Makina Kauçuk Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Oğuz ÖZMEN ve Murat KAYAOĞLU tarafından 1996 yılında kuruldu.

Geçen kısa zaman içinde, akılcı yönetimi, yenilikleri takibi, dürüst çalışması, kaliteli ürünleri ve iyi hizmet anlayışı sayesinde hızla büyüyen ve gelişen bir firma haline geldi. Sektördeki rakiplerine oranla, en geniş ürün yelpazesine sahip olan OMA TEKSTİL her geçen gün ürün ve hizmetlerine yenilerini eklemeye devam etmektedir.

Şirket, Tekstilin kalbinin attığı şehir olan Bursa'da kurulu olması nedeniyle, Tekstil sektörüne ağırlık vermekle birlikte, ürün çeşitliliği sayesinde diğer sanayi sektörleriyle de ilgilenmektedir.

Herbiri yüksek teknoloji ile üretilmiş ve standartlara uygun teknik malzemeler olan ürünleri arasında Poliüretan Silindir kaplama, birinci planda yer almaktadır.

Silindir Kaplama konusunda 2 metre çap, 12 metre boy ile Türkiye ihtiyacının çok üstünde bir kapasiteye sahip olan firmamız + 120 C sürekli ısıda çalışabilen Poliüretan elastomer üreten tek firma olma özelliğini elinde bulundurmaktadır. Bu üstünlüğün avantajını iyi kullanan OMA tekstil, özellikle sanayinin yoğunlaştığı Marmara Bölgesindeki birçok firmanın, yüksek meblağlar ödeyerek Avrupa'daki firmalara gönderdikleri silindirleri, yurt içinde kaplatarak, Ülke ekonomisi açısından azımsanmayacak derecede döviz tasarrufu sağlamış olmanın haklı gururunu duymaktadır.

Tekstil sektöründe başta Küster S vals olma üzere, Küsters baskı, Merzerize, Beninger, Haşıl, Seydel, Expander, Fular Sakma, Lizöz vb. gibi silindirlerin orjinalini aratmayacak kalitede kaplanmasının ustalıkla başaran firmamız, bu alanda Avrupa ve Japonyadaki rakipleriyle kıyasıya rekabet içindedir.

Poliüretan konusu sadece silindir kaplama ile sınırlı değildir. Basınç, yük, sürtünme, burulma, aşındırıcı kimyasallar gibi, çalışma şartlarının ağır olduğu tüm ortamlarda Poliüretandan malzemeler çok yüksek performans göstermektedir. Ağır yük ve forklift tekerlekleri, yıldız, yuvarlak, H ve özel kapün lastikleri, kalıp yayları, kesim altlıkları, blanket ayırıcılar ve ragle silgileri, Sulzer Ruti Mekik frenleri, Starlinger Mekik tekerlekleri friksiyon kaynakları ICBT ve Cermanşonları bunlara örnek gösterilebilir.

Poliüretan konusunda uzmanlaşmaya birinci derecede önem veren firma, bir yandan da tekstil işletmelerinin diğer teknik malzeme ihtiyaçlarını da elinden geldiğince cevap vermeye çalışmaktadır.

Bunların başında kauçuk ve silikondan mamül ram kaçak contaları, sıyırıcılar, jet yıkama ve kapı contaları, lama lastikeler ve oringler gelmektedir. Bu alanda da Türkiyenin, konusunda uzmanlaşmış köklü firmalarıyla işbirliğine giderek hizmetlerine bir yenisini daha eklemiştir.

Daha fazla bilgi istiyorum >>
 
İlgili Ürünler
Poliüretan Silindir Kapla..
Poliüretan Silindir Kapla..
Poliüretan Silindir Kapla..
İletişim Bilgileri
Adres : Kıbrıs Şehitleri Cd. Er Sk. Kardeşler İş Merkezi Kat 4 No. 25-26 Bursa / Bursa
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel:
İş Tel: 224 2715482
Fax: 224 2715483

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net