|
Yardım
   TTAF Elektronik Sanayi ve Ticaret.Ltd.Şti.
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Kategori
 
 Elektrik Fişleri ve Soketler [7]
 Klemensler [3]
 Bağlantılar ve Terminaller [54]
 İzolasyon Malzemeleri ve Elementleri [2]
 Donanım Bileşenleri [1]
 Çift Taraflı PCB [1]
 Diğer [1]
 Kablo Donatım ve Tel Donatım [10]
 Diğer [6]
 Modemler [2]
 
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
Hakkımızda
TTAF, bağlantı elemanları ve kablo gruplama alanında uzman bir kuruluştur. Elektronik komponentler konusunda 20 yıllık tecrübenin sonucunda, 2003 yılında otomasyona dayalı kablo enselasyonu üretimi faaliyetlerine 6000 m2 kapalı alana sahip Büyükçekmece fabrikamız bünyesinde başlanmıştır. Üretim faaliyetlerine paralel olarak elektronik komponentlerin ithalat ve satış faaliyetlerine de devam edilmektedir. Kuruluşunun ilk yıllarında tüketici elektroniği alanına ağırlık veren firmamız, son yıllarda alınan üst düzey kararlar neticesinde yeni hedef sektörler belirlemiştir. Bu kapsamda tüketici elektroniğine ek olarak fiber optik, askeri, medikal, perakende kablo, endüstriyel ve otomotiv alanlarınada yatırımlar yapılmıştır. Aynı zamanda yurtdışı pazarlara açılma konusunda kesin kararlı olan firmamız, bu konuda çalışmalarına son hızla devam etmekte, Avrupa ve Ortadoğu başta olmak üzere toplam 25 ülkeye ihracat yapmaktadır.
Kurulduğu günden bu yana kaliteden ödün vermeyen TTAF, tüm faaliyetlerini sahip olduğu ISO 9001:2000, ISO 14001:2005, OHSAS 18001:1999, PCT, CE, UL, ETL ve ISO/TS 16949:2002 standartları doğrultusunda yürütmektedir. Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmak, sıradan bir tedarikçiden ziyade çözüm ortağı olmak, TTAF' ın yönetim ilkeleridir. Bu çerçevede tasarım, proje çizimi, hızlı numune, esnek fiyat ve zamanında teslimat TTAF'ın müşterilerine sunduğu ayrıcalıklardır.
Genel merkezi İstanbul Büyükçekmece'de olan TTAF, Büyükçekmece fabrikasında üretim, Shenzhen ofisinde tasarım ve ARGE çalışmalarıyla Hong Kong ofisinde lojistik operasyonlarını yürütmekte olup, Kavacık ofisinde ihracat ve perakende satış yönetimi faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.
İletişim Bilgileri
Adres : Kavaklı Köyü İstanbul Cad.No: 27/1-2 Büyükçekmece / İstanbul
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel:
İş Tel: 212 8558220
Fax:

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net