|
Yardım
   bicok bijuteri kırtasiye sanal mağazacılık
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Kategori
 
 Bisiklet Ayakkabıları [2]
 Bornoz [8]
 Kağıt Kırtasiye Ürünleri [2]
 Platin Mücevher [1]
 Banyo Paspasları [2]
 Bebe Önlükleri [40]
 MP4 Playerlar [5]
 Bebek Bakımı, Mobilya ve Dekor [59]
 Elektronik Kitaplar [344]
 Günlük Giyim [5]
 
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
5 based on 4619 reviews
Tek Kişilik Karyola Kiraz
Tek Kişilik Karyola Kiraz (Ürün Kodu: 247309)

GENEL ÖZELLİKLER
Tek Kişilik Karyola Kiraz

* Ergonomik Tasarımlar…
* En renkli rüyaları onda göreceksiniz…
* Rahatlığın ve konforun sizin zevkinizle buluşması..
* Üç noktadaki ekstra destek ayaklarıyla sağlamlığı hissedecek, güven içerisinde rahat rahat uykunuzun tadına varacaksınız..
* Metalik renkteki yumuşatılmış kenarları (soft uygulaması), uyku esnasındaki sürtünmelerde mobilyanın size zarar vermemesini sağlayacak ve tasarımdaki renkliliğiyle ona olan sevginiz her geçen gün artacak…
* Değişik renk çeşidiyle evinizin bir parçası olacak…* Ürün Ölçüleri Önemlidir…
Yükseklik:74 cm Derinlik:195 cm Genişlik:96 cm
* Paket Özellikleri
Paket Sayısı:1 Adet
Paket Ölçüleri:90,5x193x6 cm
Paket Hacmi:0.105 m3
Paket Ağırlığı:50,6 Kg* Online Mobilya Satışında Uzmanlık!
Ürünlerin boyutlarının ve kullanım kolaylığının daha iyi anlaşılabilmesi için mankenli fotoğraflar kullanılmıştır. Mankenimizin boyu 170cm dir.* Kalite vazgeçilmezimiz! Tam 5 Yıl Garanti!
Kullandığımız tüm parça ve aksesuarlarımızla evlâdiyelik ürünler üretmeye çalışıyoruz. Birinci sınıf Almanya’dan ithal (metalik renkli) soft bandımızı, yüksek teknolojiyi, işçilikteki temiz çalışmayı, üründeki sağlamlığı görünce kaliteye verdiğimiz önem anlaşılacaktır. Beş sene garantiyi verirken bizim içimiz rahat, sizin de rahat olsun…* Hayatı Renkli Yaşayanlara… Bakmaya Doyamayacaksınız!
Capcanlı Kiraz, Wenge ve Akçaağaç renglerindeki doğal ahşap desenleri ile bütünlük içerisindeki metalik renkler odanızdaki zarafeti ortaya çıkaracak!* Hesaplı Fiyat!
Sürümden kazanarak tanesinde beş lira kazanacağımıza, tanesinde bir lira kazanarak çok daha fazla satış yapıyoruz. Açıkçası bu sizi de memnun ediyor, bizi de:)
Ayrıca niye kendi yapabileceğiniz işler için daha fazlasını ödeyesiniz ki? On beş yirmi dakikanızı ayırarak mobilyalarınız kullanıma hazır. Üstelik demonte ürünlerimizle, paketlerimiz az yer kapladığı için, boşu boşuna boş havayı saklamıyoruz ve taşımıyoruz. Bunların hepsi fiyatları düşürüyor…* Sağlıklı, Güvenli Ürünler.
İçiniz rahat olsun. Ürünlerimizde Avrupa sağlık standartlarına uygun kanserojen içerik taşımayan E1 kalite 18 mm Yongalem Suntalem kullanıyor, yarınlara güvenle ve umutla bakıyoruz.* E1 Kalite Suntalem Nedir?
E1, avrupa standartları içerisinde yer alan kalite ve sağlık standardıdır. Yeni aldığınız mobilyalarınızın kapalı bir odada sizi havasız bıraktığını, gözlerinizin yaşardığını hissediyorsanız E1 standardına uymayan, kansorejen maddeler içeriyor olabilir. Bu durumu yeni boyanmış bir odada hissettiğiniz rahatsızlıkla açıklayabiliriz.Bizim için sağlığınız önemlidir, sizin için?* Zahmetsiz kurulum…
Demonte ürünlerimizi içerisinden çıkan montaj şemasıyla, ürününe göre yaklaşık 30dk da, iki kişi birlikte kolayca kurarak, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Daha fazla bilgi istiyorum >>
 
İlgili Ürünler
New Night Erotica Takım 0..
Bu Ne Sessizlik - Kitap
Altınpazarı Elmas Takım -..
İletişim Bilgileri
Adres : fatih sitesi fatih camii altı dükkanları no3 kozlu / Zonguldak
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel:
İş Tel:
Fax: 372 2661820

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net