|
Yardım
   ATRIO Gıda Ambalaj San ve DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Kategori
 
 Gıda Ambalajlama [75]
 Diğer [2]
 Kağıt Fincanlar, Tabaklar ve Tepsiler [6]
 Filmler ve Shrink Filmleri [14]
 Evde Kullanılan Plastikler [18]
 Kağıt Peçeteler ve Kağıt Havlular [14]
 Tuvalet Kağıdı [5]
 Plastik Ev Eşyaları [16]
 
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
Hakkımızda
Değerli müşterilerimiz,

Özellikle son dönemlerde yönetim danışmanları tarafından dile getirilen bir şey var; "Artık eskisi gibi ürettiğini satamıyorsun hatta artık üretim önemli değil, önemli olan ürettiğini verimli bir şekilde satabilmek". Bu tespit sadece ülkemiz için geçerli değil tabii bu global bir tespit.

Günümüz rekabet ortamında şirketlerin verimli çalışmaları ve rekabet ortamında hayatta kalmaları tamamen şirket yönetim prensiplerini doğru değerlendirmek ve uygulamaktan geçiyor. Kuruluş ilkelerinin ilk prensibi olarak Müşteri Memnuniyetini seçen A3 Ambalaj Dağıtım, pazarlama alanındaki 20 yıllık deneyimini gıda ambalajları sektöründe değerlendirmeyi tercih etmiş bir kuruluştur...

Çalışmalarına İzmir merkez olmak üzere Ege, Akdeniz ve Marmara bölgelerinde yoğunlaştıran şirketimizin temel amaçları; Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, kaliteli ürün seçmek ve pazarlamak, düşük kar ile devamlı pazar oluşturmak. Bilinen deyimiyle kaliteyi ucuza satmak olarak özetlenebilir.

A3 Ambalaj Dağıtım'ın hedef kitlesinin ilk sırasında; ürettiği veya dağıtımını üstlendiği gıda ürünlerini hijyenik ambalajlarda pazarlamak arzusunda olan ve tüketicisine saygı duyan gıda üreticileri ve dağıtımcıları ile ambalaj sektörüne toptan ve perakende dağıtım konusunda hizmet veren kuruluşlar gelmektedir.

Kuruluşumuz müşterileri ile birlikte yeni çözüm önerileri üzerinde çalışmak ve karşılıklı olarak verimliliği artırmak için devamlı işbirliği arayışı içinde hizmet vermektedir ve bunu prensip olarak benimsemiştir.

Çıktığımız bu yolda bizimle birlikte olan ve hergün aramıza katılan yeni yol arkadaşlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ediyor sağlıklı ve bol kazançlı günlerde hep birlikte olmayı diliyoruz.

Saygılarımızla.
İletişim Bilgileri
Adres : 520/2 Sokak No:4/A Üçyol / İzmir
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel:
İş Tel: 232 2626261
Fax: 232 2509190

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net