|
Yardım
   Hicret Kanepe Mobilya
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
Hakkımızda
HİCRET KANEPE MOBİLYA
1989 yılında Gebze’de Mustafa ve Adnan Dursun kardeşlerce kurulan Hicret; kanepe ve koltuk takımları ile üretimine başlamıştır. 1997 yılında 1500 m2’lik showroom’u ile Gebze ve civarında perakende sektörüne de hizmet sunmaya başlamış ve. 2002 yılında da ilk şubesini Gebze’de açarak müşterilerine daha yakın olmayı amaçlamıştır.
Üretime olan yatırımlarına 2003 yılında ağırlık vererek yaylı yatak üretim atölyesini aynı yılın Temmuz ayında hizmete açmıştır. Mayıs 2004 itibari ile sandıklı baza üretimi de yapan Hicret, toplamı 2000 m2’yi bulan üretim atölyeleri ve depoları ile İstanbul - İzmit arasında 100’ye yakın bayi aracılığıyla tüketicilerine ulaşmaktadır.
Hicret’in üretimini yaptığı ürün çeşitleri şunlardır:
Kanepeler, Oturma grupları, Salon takımları, Klasik koltuk takımları, Yaylı Yataklar ve Sandıklı Bazalar
Ayrıca mağazalarımızda, Yatak odaları, Gümüşlük takımları, Genç odaları, Bebe grupları, bilumum Mobilya aksesuarları ve merinos halıları da bulunmaktadır.
En zor zamanlarda bile halkının desteği ve güveniyle kaliteden taviz vermeden bu günlere gelen Hicret, bütün krizlere rağmen hizmet etmeyi devam ettirmekte kararlıdır. Müşterilerimizin tatmin edilmesi temel ilkemizdir. Bu amaçla müşterilerimizden gelen talep ve şikayetleri anında değerlendirerek satış sonrası hizmetlere de önem vermekteyiz. Kaliteye ve sınırsız müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem gereği kendimizi sürekli yenileyip piyasanın öncü firmalarından olmak öncelikli hedefimizdir.

ayrıntılı bilgi için : ww.hicret.com.tr
İletişim Bilgileri
Adres : K.Çeşme M. Y. Bağdat C. No:75 Gebze / Kocaeli
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel: 262 6461912
İş Tel: 262 6465789
Fax: 262 6435630

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net