|
Yardım
   ÜRÜNLAND ONLİNE ALIŞVERİŞ MAĞAZASI
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Kategori
 
 Kahve Makinası [61]
 Taçlar [3]
 Alarm [8]
 Müzik Enstrümanları [56]
 Sütyen ve Bayan İç Çamaşırları [52]
 Düdüklü Tencereler [22]
 Kozmetikler [1749]
 Hafif Fırın [20]
 Bahçe Aletleri ve Ekipmanları [13]
 Mutfak Robotları [39]
 
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
5 based on 4619 reviews
Olağanüstü Yaratıklar Seti - VCD
Olağanüstü Yaratıklar Seti - VCD (Ürün Kodu: 296103)

GENEL ÖZELLİKLER
OLAĞANÜSTÜ YARATIKLAR SETİ- DORLİNG KİNDERSLEY - 5 VCD

VCD 1 : EJDERHA

Efsanelerin ve efsanevi yaratıkların dünyasına büyüleyici bir yolculuk Olağanüstü Yaratıklar dizisi Ejderha VCD´siyle aklın sınırlarını zorlayarak, ilginç diyarlar ve hayvanlar hakkında, yüzyıllar boyu nesilden nesile geçen gelenekler üzerine şaşırtıcı hikayeler anlatıyor. Mitoloji ve efsaneleri canlandırmak için BBC arşivi, yöresel görüntüler ve bilgisayar grafikleri biraraya getirilmiştir

VCD 2 : GECENİN YARATIKLARI

Geceyle gelen korkuyu ve gölgelerin karanlıktaki fısıldayışlarını duyabiliyor musunuz? Gecenin yaratıklarını belki siz var ettiniz, belki gerçekten bizimle yaşıyorlar. Belki de Şimdi karanlıktan gelen sesleri bir kez daha dinleyin. Dikkatli olun! Gecenin Yaratıkları´nı canlandırmak için BBC arşivi, yöresel görüntüler ve bilgisayar grafikleri bir araya getirilmiştir.

VCD 3 : KURT ADAM

Şaşıracak, merak edecek ve sırları çözeceksiniz! Yüzyıllardır dünya üzerinde dilden dile dolaşan Kurtadam efsanesi Olağanüstü Yaratıklar dizisinin en çarpıcı VCD´lerinden biri. Kurtadam efsanesinin bilinmeyen karanlık yüzüyle tanışmak ve dünyanın bu en gizemli öyküsünü harika resimler ve animasyonlarla birlikte öğrenebilmek için hazır mısınız? Mitoloji ve efsaneleri canlandırmak için BBC arşivi, yöresel görüntüler ve bilgisayar grafikleri biraraya getirilmiştir.

VCD 4 : UZAYLI YABANCILAR

Şimdiye dek binlerce insanı onlarla ilişki kurabildiğini iddia etti ve pekçok kişi bu iddiaları yok saydı. Gerçek olduklarını kanıtlamak için ne yapmaları gerekiyor? Uzaylı Yabancılar inanmak istemediklerinizi anlatıyor size Ve inanmak zorunda olduklarınızı Uzaylı Yaratıklarda´ki öyküleri canlandırmak için BBC arşivi, yöresel görüntüler ve bilgisayar grafikleri biraraya getirilmiştir.

VCD 5 : ÖLÜLER DİYARI

Gerçek olamayacak kadar korkutucu ve yüzyıllardır insanla birlikte yaşayan efsaneler… Mısır piramitlerinin geçitlerinden, Dante'nin cehennemine uzanan derin ve korkutucu bir yol… İnanın veya inanmayın, ölüler diyarının varlığını hissedeceksiniz… Ölüler Diyarı'ndaki efsaneleri canlandırmak için BBC arşivi, yöresel görüntüler ve bilgisayar grafikleri biraraya getirilmiştir.
Daha fazla bilgi istiyorum >>
 
İlgili Ürünler
Fotoğraf Makinası 25
ModaCar Yeni Sprinter Rüz..
Bayan Parfüm 99
İletişim Bilgileri
Adres : LATİ LOKUM SOKAK GÜNEŞ APT. 31/B MECİDİYEKÖY-ŞİŞLİ / İstanbul
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel: 212 2174452
İş Tel: 212 2174452
Fax: 212 2175113

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net