|
Yardım
   US Teknoloji Proje ve Danışmanlık Hizmetleri
Hakkımızda | Ürünler | Müşteri Hizmetleri | Satıcı İletişim
 
   
5 based on 4619 reviews
Ev Tipi Buhar ve Ozon Sauna
Ev Tipi Buhar ve Ozon Sauna (Ürün Kodu: 359549)
Marka / Firma US Teknoloji

GENEL ÖZELLİKLER
Ozon Sauna Nedir ?
Stres, selüloit giderici, zayıflatıcı, toksin atıcı, sindirim ve dolaşım düzenleyici, cildi sıkılaştırıcı ve güzelleştirici gibi özellikleri bulunan vücut bakım ünitesinin en önemli özelliği, performanslı kilo vermeye yardımcı olmasıdır. Genellikle sarkık vücutlar, karın, bacaklar, kalça, popo ve belde yerleşen yağ ve selüloit depolarından kurtulmak için kullanılır.
 
 
Ozon sauna ile ısı derinin 4 ile 6 santimetre altına nüfus eder. Böylelikle yağlama ve yağ parçaları arasında birikmiş olan toksinlere rahatlıkla ulaşılıp, buharlı klasik saunaya göre daha fazla terleme sağlar.
 
Sıcaklığın etkisi ile açılan deri gözeneklerinden ozon emilerek vücudun kan, lenf ve yağ dokusuna geçer. Lenfatik sistemi toksinlerinden arındırır, cildi temizler, kasları gevşetir, kan dolaşımını hızlandırır, bakteri, virüs ve mantarları öldürür.
Taşınabilir Portatif Sauna kullanım kolaylığı sayesinde tercih edilmektedir. 


Ozon farklı mekanizmalarla selülitte büyük oranda etkilidir.

Doymamış yağ asitlerinin çift bağları ile reaksiyona girerek yağ zincirlerinin kırılmasına neden olur.

Oksijenin etkisiyle hidrofobik(su sevmeyen) yağlar, daha az stabil olan hidrofilik (suyu seven) yağlara dönüşürler ve vücuttan atılırlar.

Alyuvarların oksijen taşıma kapasitesini artırarak mikro damarlardaki dolaşımın düzelmesi ile yağ dokusu hücrelerinin metabolizması normale döner.

Ozon sauna terapilerinin selülitin geleneksel tedavisinden daha etkin olduğu bilinmektedir.


Detoks(Toksinlerden arındırıcı) özelliği ile vücudumuzdaki kimyasalların (deterjan, katran, petrol ürünleri, sigara, ilaç ve asidik maddeleri) vücuttan atılmasını sağlar.
 
Birikmiş toksinler ve kimyasallar yavaş yavaş sağlıklı doku ve hücreleri yok ederler. Bu durum hem bir çok hastalığın hem de yaşlanmanın sebebidir.
Ozon sauna bu birikmiş toksin ve kimyasalları okside eder.
 
Ozon sauna derinin temizlenme kapasitesini ter bezlerininin aktivasyonunu uyararak artırır ve artmış kan dolaşımı yolu ile sağlıklı yapıda ve sıkılıkta deri oluşumunu sağlar.
 
Buharla açılan gözeneklerden ozon yağ dokularına ve lenf bezlerine ulaşabilir. Böylece lenf dokusu toksinlerden temizlenir.
 
Ozon sauna derinin üçüncü bir böbrek, ikinci bir akciğer sistemi gibi çalışmasını sağlar.
Selülit tedavisinde ozon farklı mekanizmalarla etki gösterir. Cilt altında biriken yağ asitleriyle etkileşerek yağ zincirlerinin kırılmasına ve vücuttan atılmasına neden olur. Selülitte önemli bir problem olan oksijen eksikliğini giderdiği, kan akımını o bölgede de artırdığı için yağ dokusunun metabolizmasını normale döndürür.


Daha fazla bilgi istiyorum >>
 

  Kargolama süresi: 3 gün.
1121 TL
Ayrıca 106,35 TL'den başlayan taksitli seçenekler için tıklayın.
İlgili Ürünler
Plasmalite IPL Foto Epila..
Ozon Dezenfektör
Ozon Jeneratörü Taşınabil..
İletişim Bilgileri
Adres : Mecidiyeköy Mah. Mevlüt Çavuş Sok. No:4 D:8 Şişli İstanbul / İstanbul
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel:
İş Tel: 212 2165680
Fax:

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net