|
Yardım
   EKER-MAK ZİRAİ ALETLER İMALAT VE TİCARET LTD.ŞTİ.
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Kategori
 
 Tarım Ürünleri İşleme Hizmetleri [1]
 Çiftlik Makineleri ve Aletleri [10]
 
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
5 based on 4619 reviews
Kazayak Arkası Dişli Tırmık
Kazayak Arkası Dişli Tırmık (Ürün Kodu: 34812)

GENEL ÖZELLİKLER
Kültüvatör arkasına bağlanıp kombine olarak çalışan dişli tırmığımız, kültüvatör çapalarının çıkarmış olduğu iri kesekleri parçalamada ve tarla yüzeyini tesviye ederek tohum yatağının hazırlanmasında etkilidir. Çatı grubu 50’lik U profilden yapılmış olup, tırmık dişleri 22x22 kare çelik malzemeden dövülerek elde edilmektedir. Tırmık dişleri, çalışma esnasında gevşememesi için fiberli somunlarla monte edilmiştir.

Yine kültüvatör arkasına bağlanarak kombine olarak çalışan dişli-paletli döner merdanemiz, çapaların çıkarmış olduğu iri kesekleri parçalamada ve tarla yüzeyini tesviye ederek bastırılması suretiyle tohum yatağının hazırlanmasında etkilidir. Toprağın sıkıştırılması, toprak ve tohumun daha iyi temasını ve dolayısıyla çimlenme oranının artmasını sağlar. Döner tambur bölümünü çatı grubuna bağlayan noktalarda Rulmanlı yataklar kullanılarak aşınma ve ses kirliliği önlenmiştir.

Dişli tırmık ve döner merdane kullanımının en iyi şekli şayet traktör gücü yeterli ise Kültüvatör + Dişli tırmık + Döner merdane birleşimi olup bu sayede birkaç işlemde yapılabilecek tohum yatağı hazırlığı daha etkin şekilde yapılabilmektedir. EKER-MAK tırmık ve merdaneleri bu kombinasyonu gerçekleştirebilecek şekilde de üretilmektedir.
Daha fazla bilgi istiyorum >>
 
İlgili Ürünler
Damperli ve Düz Tarım Ara..
Pistonlu Kombine Hububat ..
Kazayak Arkası Döner Tırm..
İletişim Bilgileri
Adres : Haymana Yolu 1.Km. Polatlı / Ankara
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel:
İş Tel: 312 6255290
Fax: 312 6255294

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net