|
Yardım
   STARPAK MAKİNA ve AMBALAJ SANAYİ
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Kategori
 
 Elektrikli Matkap [31]
 Ambalaj Bantları [12]
 Zımpara Makineleri [28]
 Hidrolik Kırıcılar [36]
 Benzinli Aletler [5]
 Çim Biçme Makineleri [13]
 Baskı Makineleri [2]
 Üfleyiciler [5]
 Taş Kırma Makineleri [3]
 Taşlama Makineleri [29]
 
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
Hakkımızda
Ege bölgesi’nde İzmir merkezli üretim ve pazarlama ağını sürdüren,Türkiye de 6 yıldır faaliyet gösteren ve shrink ambalaj makineları sektöründe ilkleri oluşturma özelliği ile bilinen STARPAK Makine ve Ambalaj Sanayi,son teknolojik gelişmeleri sürekli takip etmekte, Global iletişim ve pazarlama çağında dünya ile entegrasyonunu sürekli bağlı tutmaktadır.Üretimlerini günümüz rekabet koşulları ile birlikte,müşteri ve kalite odaklı olarak sürdürmektedir.

STARPAK Makine ve Ambalaj Sanayi,tecrübesi ve satış sonrası servis hizmetleriyle de sektördeki lider konumunu sağlamlaştırmaktadır. Genç ve deneyimli kadrosu ile çeşitli sektörlerdeki en büyük firmalarla çalışıp makinaları ve ambalaj malzemeleriyle hizmet vermenin haklı onurunu ve kıvancını duymaktadır. Bu başarıları; SHRİNK konusunda uzmanlığını kanıtlamakta ve Türkiye'de, %100 müşteri memnuniyetine önem veren sayılı kuruluşlardan olmasını sağlamaktadır.

Şirket bünyesinde iki farklı departman bulunmaktadır.Ana segment ;başta shrink ambalaj makinaları üretimi olmak üzere,bu makineların beslemesinde kullanılan shrink filmler ve işletmelerde kullanılan hertürlü ambalaj malzemeleri-aparatlarıyla hizmetinizdedir. STARPAK Makine ve Ambalaj Sanayi sorunlarınızda çözüm ortağınız olmaya hazırdır.
İletişim Bilgileri
Adres : Ankara caddesi no:139/D Özkanlar-Bornova / İZMİR / İzmir
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel:
İş Tel: 232 3487305
Fax: 232 3487306

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net