|
Yardım
   VARDİ MOBİLYA
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Kategori
 
 Yemek Odası Takımları [1]
 Büro Masaları [1]
 Yatak Odası Takımları [1]
 Yemek Masası [1]
 
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
Hakkımızda
1976 yılında mobilya sektörüne yemek, yatak odaları, oturma grubu olarak başlayan Oylatlı Gültekinler Mobilya Türkiye'de ki modüler mobilyanın 2000'li yıllarındaki pazar payını görerek üretiminin tamamını panel mobilyaya yönlendirmiştir. 1998 yılında VARDİ MODÜLER MOBİLYA markası ile yurt içi ve yurt dışı pazarına açılmıştır.BURSA' nın mobilya sektöründeki lider ilçesi İNEGÖL' de 17.500 m² alan üzerinde 7.500 m² kapalı alanda üretim yapmaktadır.
Firmamızın her geçen gün kazandığı üretim tecrübesi ve deneyimli eleman kapasitesi ile mükemmeli yakalamaya çalışmakta ve 240 yurt içi satış, 30 yurt dışı satış noktasıyla müşteri taleplerini karşılamaktadır. Firmamız 20 farklı model 3 ayrı renk olmak üzere toplam 60 takım ürün çeşidiyle müşteriye hitap etmektedir. 6 ülkeye ihracatıyla VARDİ MODÜLER MOBİLYA farkını yurt dışına da taşımıştır. Tam kapasiteyle çalışan firmamız müşteri memnuniyetini sektöründe kendini kanıtlamış teknik personeli ve kalifiye elemanları ile VARDİ' yi bir dünya markası yapmaya aday olmuştur.
Misyonu sektöründe lider kuruluşlardan biri olmaktır. Vizyonu, kalite hedefimiz müşteri isteklerini ve beklentilerini tam anlamıyla karşılamaktır. Şirketimiz için kalite, sınırlı ve yakalanan bir kavram olmayıp koşullar ve şartlara göre yenilenen ve gelişmeye açık bir kavram olarak kabul edilmektedir. Şuanda kurumsal kimlik kazanma ve ISO 9001 sertifikası alma hazırlığı içerisinde olan firmamız VARDİ MODÜLER MOBİLYA bir OYLATLI GÜLTEKİNLER LTD. ŞTİ. tesisidir.
İletişim Bilgileri
Adres : İnegöl bursa karayolu 3.km İnegöl /Bursa/Türkiye / Bursa
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel: 224 7142035
İş Tel: 224 7142036
Fax: 224 7141949

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net