|
Yardım
   sespa
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Kategori
 
 Kitaplar [1]
 Isıtıcılar [1]
 Cilt Bakımı [1]
 Saç [1]
 
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
Hakkımızda
SESPA 1999 yılında SİRKECİ'de faaliyetine başlaşlayarak, Eloktonik ürünlerin; üreticiden alıp tüketiciye medya yoluyla ulaştırdı. Bir çok medya kuruluşlarıyla reklam anlaşmaları yaparak; binlerce tüketiciye ulaşmayı başardı. Türkiyenin bütün bölgelerine hitap ederek; ülkemizin bütün il ve ilçelerinde müşterileri bulunmakta. SESPA üreticilerle anlaşarak; en uygun fiyatlarla tüketiciye mal ve hizmet sunmayı başarmıştır.

SESPA 2001 yılında ülkemizin en büyük medya kuruluşlarıyla ticari münasebetlerini gelirtirmiştir. Sabah ve Doğan gruplarıyla; promosyon çalışmaları ve projelerini değerlendirme imkanını elde etmiştir. Aynı yıl yayın hayatınada başlayan grubumuz; Meydan Larousse, Osmanlı Tarihi, Osmanlı Mutfağı, Türk ve Dünya Tatlıları, çocuk kitap ve klasikleri gibi başta olmak üzere bir çok eseri bünyesine katmıştır. SESPA yayın faaliyetlerini; Final Dağıtım, Alfa Dağıtım, Kitapevi, Artı Dağıtım, Hikmet Neşriyat , Yeni Çizgi, Özgür Yayınları gibi önde gelen dağıtım firmalarıyla ürün gruplarını satış noktalarına ulaştırmakta.

Grubumuza 2002 yılında US POLO ASS'N markasının saat bölümü Türkiye tek dağıtıcılığını üstlendi. Bir çok saat ve gros marketlerde satışlarına başladı. YKM, ENDER, hepsiburada.com gibi a grubu noktalarında tüketicisine ulaştı. Saat grubunda da tüketicisine ulaşırken iyi marka, uygun fiyata satılabileceğini tüketicisine gösterdi

2003 yılında SESPA arge araştırmalarını artırarak; yaptığı arge sonuşlarında ABD'de halkın markası konumunda olan INTIMATE markasının Türkiye Temsilciliğini almıştır. INTIMATE şampuan, Losyon, Bebek Bakım ürünleri konseptiyle Türk tüketiciyle buluştu. Bu alanda gerekli yatırımlarını yaparak, çalışmalarına devam etmekte.İstanbul, Ankara ve Antalya Bölge bayiliklerini uluşturdu.

Grubumuz 2007 yılında yeniden yapılanarak; yayın çalışmalarını BELİNAY KÜLTÜR SANAT ismi altında toplamıştır. İlk olarak DİASA ile anlaşarak Türk tüketicisine M.E.B tavsiyeli 100 temel eseri sunmuştur.

Grubumuz yaptığı çalışmaları tanıtmak amacıyla Ülkemizin en büyük fuar organizasyonlarını düzenleyen TÜYAP ve CNR fuarlarına katılarak direkt düketiciyle buluşmakta.Sespa Grubu yayın faaliyetlerini 11/12/2007 tarihinde BELİNAY KÜLTÜR SANAT VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ bünyesinde toplamıştır. Belinay Grup şirketimiz olup 11/12/2007 tarihinde 500.000-YTL tamamen ödenmiş sermaye kurulmuştur.

Bünyesinde başlıca; Meydan Larousse 15 cilt, Osmanlı Tarihi 11 cilt, Osmanlı Mutfağı, Türk Ve Dünya Tatlıları, MEB Tavsiyeli 100 Temel Eser ve birçok önemli kaynak bulundurmakta.

BELİNAY ürün gruplarını; Final Pazarlama, Alfa Dağıtım kanallarıyla bütün satış noktalarına ulaştırmaktadır.
www.sespa.net, TEL: 0212 586 4110
İletişim Bilgileri
Adres : Seyit Ömer Mah. Silivri Kapı Cad. Vani Dergahı Sok. N:8/A-B KUCAMUSTAFAPAŞA FATİH/İSTANBUL / İstanbul
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel:
İş Tel: 212 5864110
Fax: 212 5864110

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net