|
Yardım
   Ev Gör Mobilya Tekstil San. ve Tic.Ltd.Şti.
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Kategori
 
 Cam Mobilya [4]
 Kahve ve Çay Masası [6]
 Çocuk Odası Mobilyası ve Dekorasyon [38]
 TV Standları [28]
 Yemek Odası Masaları [1]
 Mutfak Dolabı [1]
 Ayakkabı Rafları [17]
 Hotel Mobilyası [9]
 Antika ve Reprodüksiyon Mobilya [1]
 Yemek Odası Takımları [38]
 
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
Hakkımızda
2004 Yılının son çeyreğinde kurulan Evgör Alışveriş Merkezleri, yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörün sayılı firmalarından biri olmayı başarmıştır. Piyasadaki arz talebini iyi şekilde değerlendiren, yeniliğe açık olması sayesinde kendisini devamlı yenileyen, en sağlıklı büyümenin en iyi reklamın müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen ve müşteri memnuniyetini arttırmak için devamlı çalışmalar yapan bir kuruluştur.

Kaliteli ürün kaliteli hizmet prensibinden vazgeçmeden en uygun fiyatı sunmayı ilke edinen, fabrikasyon standart ürün gamının yanında özel ölçülü ürünlerde de müşterisinin hayal ettiği her şeyi gerçeğe dönüştürme politikasını benimseyen bir kuruluştur.


Müşterisi için olmazları en az seviyeye indirip 1,5 yıl gibi kısa bir sürede Çamlıca Yavuztürk Mahallesinde 5 katlı 1250 m2 alanı ile ikinci şubesini açmıştır. Müşterilere, beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sunarak tahminlerin üzerinde talep ve yoğun ilgi görmüştür.

Evgör Alışveriş Merkezleri, müşterilerine peşin kredi kartlı ve senet sistemi ile kredili satış yapmaktadır. Müşterilerinden aldığı destek ve güçle yarınlara daha umutla bakan Evgör Alışveriş Merkezleri her geçen gün kendisini yenileyerek daha sağlam adımlarla durmadan hep ileri gitmeyi hedeflemektedir.
İletişim Bilgileri
Adres : Yavuztürk Mah. Karadeniz Cad. No: 32 Yavuztürk - Üsküdar / İstanbul
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel:
İş Tel: 216 3164929
Fax: 216 3164929

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net