|
Yardım
   Al Nalburiye Hırdavat Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Kategori
 
 Alet İşleme Hizmetleri [1]
 Diğer [8]
 Anahtarlar [16]
 Grader (Zemin Düzelticiler) [1]
 Elektrikli Testereler [5]
 Kaynak Kaskları [4]
 Mobilya Tutamaç ve Topuzları [5]
 Duş Setleri [17]
 Sıhhi Tesisat Parçaları [120]
 Baltalar [17]
 
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
Hakkımızda
Hırdavat sektörünün en köklü ve lider kuruluşlarından biri olan AL NALBURİYE, hırdavat sektörünün kalbinin attığı Karaköy' dedir. İstanbul'da 1 merkez mağaza ve bir showroom olmak üzere iki binada hizmet veren kuruluşumuzun bir de Kazakistan da şubesi bulunmaktadır.

Çağımızın gerektirdiği teknoloji ve yaşam şartlarını en iyi şekilde değerlendirip müşteri memnuniyetini sağlarken şirketimizi Türkiye' de ve Dünya'da güvenilir, istikrarlı ve sektör de lider konuma getirme amacıyla kurulan şirketimiz uluslar arası kabul görmüş kalite standartlarını yönetimimize uygulayarak hizmet kalitemizi artırırken teknik danışmanlık ve satış sonrası hizmetlerimizle de müşterilerimizle bir sonsuz uyum içerisinde çalışmak gayreti içerisindedir. 32 yıldır kalite ve güven prensibinden ödün vermeyen kuruluşumuz, 80 i aşkın uzman personeli ile gerek satış, gerekse satış sonrası hizmette müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirlemiştir. Elektrikli ve elektrikli olmayan el aletleri, zımpara taşları, rulo bant ve su zımparaları, seramik ve fayans kesme makinaları,testereler, kalıp malzemeleri ve yardımcı ekipmanları, marangoz makinaları ve ekipmanları, beton ve inşaat makinaları, kaynak makinaları, su motorları, kaldırma ve taşıma makinaları, her türlü kilit ve menteşeler, kapı kolları, pencere mandal çeşitleri, mobilya ve mutfak aksesuarları, musluk, batarya ve her türlü tesisat malzemeleri vida, civata, çivi çeşitleri, bahçe ve hobi aletleri, yapı kimyasalları, silikon ve köpükler, güvenlik kameraları, otomatik kilitleme sistemleri... ve bunlar gibi birçok ürün çeşidini firmamız bünyesi altında bulabilirsiniz.

Firmamıza gelen ister perakendeci müşteri olsun, isterse toptancı müşteri olsun, istediği tüm ürünleri tek bir çatı altında bulabilmektedir.

Bünyesinde bulundurduğu bölge bayilikleri ve distribütörlükler sayesinde tüm Türkiye ve Kazakistan' da müşteriyle hep içiçe faaliyet gösteren firmamıza, internet vasıtasıyla da tüm dünyadan da ulaşılabilmektedir.
İletişim Bilgileri
Adres : Kürekçiler Cad. No:35-37 Karaköy / İstanbul
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel: 212 2934132
İş Tel: 212 2934131
Fax: 212 2937468

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net