|
Yardım
   MAY TOHUMCULUK LTD. ŞTİ.
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
Hakkımızda
May Tohum Grubu' nun yönetim kurulu başkanı olan Mehmet Ali Yormazoğlu, 35 yıldan daha uzun bir süre tohumculuk işinde uğraş veren babası merhum Yusuf Bey' den işi devralarak 1978 yılında May Tohumculuk Limited Şirketini kurmuştur. İlk yıllarda 4 çalışanı ve birkaç milyon liralık satışı olan May Tohumculuk, bugün toplam 175 seçkin personeli ve bünyesinde 3 ayrı uzmanlaşmış şirketi bulunan ülkemizin öncü sektör yatırımcısı May Tohum Grubu'nun ilk temel taşıdır.

Bugün sebze tohumları araştırma, üretim ve pazarlaması konusunda uzmanlaşmış olan May Tohumculuk Ltd. Şti. 23 sebze türünde 114 çeşit tohumun üreticisi ve dağıtıcısı durumunda olup; Türkiye' de kayıtlı, yıllık sertifikalı sebze tohumluk üretiminin yaklaşık % 50' sini tek başına gerçekleştirmektedir.

Grup içerisinde bir diğer şirket olan MayAgro Tohumculuk A.Ş. tarla bitkileri ve yem bitkileri konusunda faaliyet göstermektedir.MayAgro Tohumculuk hibrit mısır, hibrit ayçiçek, soya fasulyesi ve yem bitkilerini kapsayan 6 türde 21 değişik çeşidin tohum üretim ve pazarlamasını yapmaktadır.Türkiye' deki tarla bitkileri yetiştiricilerinin büyük bir bölümünün tohum ihtiyacını karşılayan May Agro Tohumculuk modern ıslah yöntemleri kullanarak geliştirdiği hibrit çeşitleriyle Türk tarım sektörüne katma değer sağlamaktadır.

May Tohum Grubu' nun pamuk ile ilgili şirketi olan MayÇukonar Tohumculuk A.Ş., Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde kurulu tesisiyle delinte pamuk tohumu üretimi ve pazarlaması konusunda uzmanlaşmıştır.Tesiste hazırlanan dünya standartlarındaki tohumluklar yurtiçi ihtiyaçların karşılanmasına ilave olarak yüksek miktarlarda Avrupa Birliği ülkelerine ihraç edilmektedir.
Gruba bağlı her üç kuruluşta, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından verilen Araştırmacı Tohumculuk Kuruluşu belgesine sahiptir.
İletişim Bilgileri
Adres : Samanlı Mh. Yiğitler Cd. No:28 / Bursa
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel:
İş Tel: 224 3514500
Fax: 224 3514518

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net